Skip to content

Kurumsal

ÖZEN İŞ MAKINA

Türkiye’nin güçlü, yerli ve milli markası Özen İş Makina sektöre 1980 yılında mermercilikle başlamış olup 2006 Yılında mekanik sisteme adım atmıştır. İbrahim Baştürk ve Şaban Baştürk kardeşler çocukluklarından bugüne dek sektörün içinde olduklarından; mermercilik ve makinaya olan hakimiyetlerinden ötürü müşteri ihtiyaçları kalite ve konforu ön planda tutup deneyimlerini paylaşmışlardır.

Vizyonumuz

Özen İş Makina;
Mermercilik sektöründe Cnc pazarında; müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda olabilecek en üst performansta makinaları üretiyoruz. Bu süreçte karşılıklı çıkarı gözetip uzun ömürlü makinalar üretiyor ve satış sonrası destek hizmetimizle siz değerli müşterilerimizi özen iş ailesine katıp yolduluğumuza devam ediyoruz. Çözüm ortağı olma bilinci doğrultusunda hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileriye taşıyabilmek adına sürekli gelişim göstermeyi hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Özen İş Makina;
Bugüne dek Abd. Hollanda, Almanya, Romanya, İsrail, Katar, Mısır ve daha nice ülkelere makina ihracatımız vardır. Hedefimiz dünyada mermer makinesi denince kalite, konfor, hız ve fiyat performansta akla ilk gelen olmaktır.  Firmamız verdiği hizmet doğrultusunda kazanmış olduğu güçlü çözüm ortağı  imajını koruyarak yurt dışında da pazar ağını genişleterek ülke ekonomisine katma değer sağlamak amacını taşımaktadır.

Özen İş Makina Dünyanın her yerinde güvenle kullanılmaktadır.

0
Müşteri
0
Farklı Model
0
Yeni Proje
0
Bayi

Yönetim

IBRAHİM

İbrahim Başturk

Firma Sahibi
SABAN

Şaban Başturk

Firma SAhibi